Leżajski Bieg Noworoczny 2026 - ZAPISY!
Leżajski Bieg Noworoczny – Zapisz się! ![]()
Już 11 stycznia widzimy się nad Zalewem Floryda! Czeka na Was bieg o Puchar Burmistrza Leżajska (3,2 km), bieg dla dzieci oraz wspólne ognisko z ciepłymi napojami na rozgrzewkę ![]()
![]()
Szykujcie formę i... kostiumy! Nadchodzący bieg to nie tylko sportowe wyzwanie, ale też doskonała zabawa. Chcemy, aby na trasie było kolorowo, dlatego mile widziane są wszelkie przebrania! ![]()
Pokażmy, że Leżajsk potrafi witać Nowy Rok z humorem!
ZAPISY: https://competit.pl/w/2253/
Przyjmujemy zgłoszenia do 7 stycznia! Nie zwlekaj z decyzją – liczba miejsc jest ograniczona.
WAŻNE INFO DLA ZAPISANYCH: Jeśli rejestrujesz się przez platformę internetową, pamiętaj o kluczowej zasadzie:
Numer startowy musisz odebrać w dniu biegu do godziny 14:45.
Uwaga: Po godzinie 14:45 Twoja rezerwacja wygasa!
Niewykorzystane numery zostaną przekazane osobom niezapisanym elektronicznie, które zgłoszą się w dniu zawodów do biura.
Warto więc być na miejscu wcześniej, aby bez stresu odebrać swój pakiet! Biuro zawodów pracuje od godziny 14:00.
Miejsce: Zalew Floryda, Leżajsk
Start biegu: 11.01.2026 r., godz. 15:00
Zapisz się i zagwarantuj sobie udział w rozbieganym wydarzeniu noworocznym! ![]()
#Leżajsk #BiegNoworoczny #MOSiRLeżajsk #ZalewFloryda #Bieganie #SportToZdrowie #Zapisy
