Turniej Deblowy - lipiec 2025
Turniej Deblowy w Leżajsku: Mamy Zwycięzców! ![]()
![]()
Wczoraj, czyli 15 lipca 2025 roku, z radością wznowiliśmy nasz przerwany turniej deblowy w Leżajsku!
Po burzy, która pokrzyżowała nam plany wcześniej, słońce ponownie zaświeciło nad kortami przy Stadionie Miejskim, pozwalając nam na dokończenie sportowych zmagań. ![]()
Rozegrany został półfinał i emocjonujący finał!
Po zaciętych pojedynkach wyłoniliśmy zwycięzców!
I miejsce: Grzegorz Jędrek, Adrian Mazera
II miejsce: Jerzy Sławiński, Wojciech Misiak
II miejsce: Mateusz Łach, Mateusz Pruchnicki
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za świetną grę, zaangażowanie i prawdziwie sportową postawę, którą pokazaliście zarówno podczas pierwszej części turnieju, jak i wczoraj! Wasza energia i pasja do tenisa są inspirujące! ![]()
Dziękujemy również Stowarzyszeniu Tenisowi Bracia, za nieocenioną pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie drugiej części turnieju! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo cenne. ![]()
Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach! ![]()
Kontynuacja Turnieju Deblowego - lipiec 2025